Hirdetés

Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    válasz Worker #40221 üzenetére

    :D:D:D
    Szoljon mindenkinek nem csak neked.
    En megjartam nyaron ezt a Cappital Partners-es temat, felhivtak elmentem interjura, visszahivtak, fasza. Lovesem se volt mi lesz majd a melo. Na igen elkezdodott a 'kepzes', na az mindenrol szolt csak a lenyegrol nem, na jo egy fel delelott amiben talan egyreszt elmagyaraztak mit is jelent az h bullish meg bearish (talan de nem vagyok biztos), persze kozbe voltak mar bennfentesek akik szivarogtattak az infokat, hogy minden nap diszhuszarban kell fesziteni, es hivosgatni az embereket, hogy lokjenek be tozsdebe 10-20-30 milkakat, a poen nem csak ez :D hanem hogy ott beloled valoszinu a budos eletbe nem lesz broker, ezt ugyanis az ottani fasza gyerekek, brokerek vegzik, persze ok folozik a nagy lovet is nyilvan arrol mar nem szol a fama hogy ok hivatasosak, tehat minden tranzakciot ok bonyolitanak neked gyakorlatilag csak az ugyfel becsalogatasa, rossz szo, becibalasa a feladatot raadasul a foglalkoztatasi jogviszony se tiszta pontosabban a kezdetekben ha jol vettem ki a dolgot egeszen konkretan nincs is :D, szoval egy het izzadas utan a 35 fokban ugy dontottem nem megyek el a 'vizsgara', ra egy honapra kaptam rendes melot rendezett jogvisszonnyal allando fix fizetessel + bonuszra is van lehetoseg.

    magaval a sales-el nincs gond, a Cisconak is van Commercial vonala Mo-n is, meg egesz EU-ban, csak nem mind1 mit es hogyan kell talalnod, meg nem art tisztazni ki is van kiert, mert ezek a Capital 'brokerek' ugy tesznek mintha ez lenne a legtermeszetesebb es hulye vagy ha nem nekik dolgozol, persze hogy hulyenek vagy nezve mert ha ez igy menne nem is lenne mas a vilaon csak broker

Aktív témák