Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lineage

    csendes tag

    Sziasztok!
    Eszrevettem par jateknal,hogy ha az elsimitast es az anizotropikus szurest hardveresen allitom be akkor a jatekban nem mukodik.Tudom van par jatek ami nem tamogat elsimitast de a legtobb igen.Most peldaul a tomb raider underworld van fent es az is ilyen.Ha a jatekban allitom be akkor jo,ha viszont hardverbol akkor meg nem.Esetleg van ennek valami megoldasa vagy ez is catalyst bug. Jelenleg a 9.2 van a gepen.Probalatam tobb catalystot is de mindeggyik hasonloan mukodik.Legtobszor 4xAA es 16x anisot hasznalok.Nektek is ilyen hulyen mukodik a catalyst vagy csak nalam van ez?

  • lineage

    csendes tag

    válasz VaniliásRönk #5103 üzenetére

    Teljesen hulye azer nem vagyok nem jumperelek semmit.Belatom felreertheto a hardveres resz. Engem csak az erdekelt hogy miert nem mukodnek a driverbol beallitott dolgok ha mar egyszer van ilyen.Talan kene vegre irni egy normalis drivert.Volt nekem anno 9800 pro karim is erdekes modon akkoriba meg mukodtek ezek a dolgok ha driverbol hasznaltam oket.Csak a mostani uberszuper kartyakon nem vagy csak neha.Lenyeg ha jatek tamogatja akkor jonak kellene lennie akar honnan allitom be.Ja hogy allitsam be jatekbol?Oke.De attol meg a Driver egy fos.Nekem jobban tetszene ha 1x beallitanam aztan mukodne.Vegulis tokmindegy csak az bosszanto ha beallitod egy gammanal a driverbe es latod h nem mukodik utana lephetsz ki beallitod h alkalmazas szerint aztan mehetsz vissza a jatekba allogatni.Vagy van olyan eset mikor pont forditva jon ossze.Szal csak erdeklodtem arrol nekem is volt sejtesem h sajnos ez van.Nem kell mindjart leharapni a fejem.

  • lineage

    csendes tag

    SZiasztok!
    Van nekem egy shapphire 3870 2 slotos karim amit win 7 64 bites oprendszerrel használok.
    Gondoltam megnézem ezt a 10.12 csodaságot mert kíváncsi voltam az új ccc-re.(elotte 10.11 driver+ATT volt fent)
    Azert használok az ATT-t mert 2D-be leveszi a kártya feszultségét, igy kevesebbet fogyaszt mintha csak az órajeleket venném vissza.
    Szóval leszedtem a drivert az atiunistallerrel meg töröltem az ATT is.Gép ujraindul felrak 10.12 driver ccc-vel.
    Elsőre minden jónak tünt megnéztem az új menüt meg mindent.Szerintem szar lett a regin egyszerübben ellehettett érni a dolgokat.
    Ez persze csak az én véleményem meg az első benyomás.Lehet késöbb megtetszik ha ati kártyám lesz megint.
    2D-be viszont nem vette vissza az órajeleket.
    Mondom ok uj driver meg miegymás régi a kártyám is hat ez nem működik rajt.

    Megnéztem a 10.11-el is. Első indításkor a GPU még 300 volt a ccc szerint,de ha elindítottam valami 3d-s játékot utána már nem állt vissza.Oké.
    Felraktam a 10.7-est na ez már visszavette a ccc szerint de ha gpuZ-vel néztem akkor 776/1125 ment a kari.Néztem más progival is az is ezt írta ki.
    Most akkor melyik a jo?
    Ekkor lett elegem az egészböl.
    Tudom lehet egy régebbi driverrel meg ccc-vel jól működne az egész (pl.8.7),de én azért elvárnám ezt egy uj drivercsomagtol is ha már egyszer bennevan a kártyám neve a leirásban.(még ha nem is erre optimalizálnak)
    Szépen visszaraktam a 10.11 drivert meg az ATT.Az ATT egy perc alatt beállitottam Visszamásoltam az elmentett profilomat és minden megy faszán.2D-be visszaveszi az általam beállított órajeleket, leveszi a fesztultseget.Játék indításkor meg szépen folemeli a beállított profilra az órajeleket és a feszt.Érdekes módon most a gpu-z is azt méri amit kell.
    Miért van az,hogy egy olyan progi ami nem gyári alkalmazás tökéletesen teszi a dolgát még a majdnem legfrissebb driverrel is,ellenben egy gyári alkalmazás a ccc képtelen ezt megcsinálni?Pedig ez lenne a kártyához való.

    Van a másik szobába egy gép amiben egy 7600-gt lakozik.Most raktam fol az nvidia oldalárol leszedett legujabb drivert. (ez is win7)
    Tokéletesen műxik.Pedig nem mai kártya.
    Nem értem miert nem lehet egy normális drivercsomagot irni.Az nvidia tud pedig nem szeretem oket. Inkább az amd fele húz a szívem.
    De a kovetkező karim lehet zöld lesz...........

Új hozzászólás Aktív témák