Hirdetés

Hirdetés

  • Mozgásban a Kill Knight

    gp A mai nap folyamán érkezik egy kipróbálható demó PC-re, így megnézhetjük végre hogy fest élőben a játék.

  • Nagyobb lesz az új Oppo Pad

    ma A nagyobb kijelzővel és Snapdragon 8 Gen 3-as szettel készülő Oppo Pad 3 errefelé majd OnePlus színekben várható.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz guftabi96 #33030 üzenetére

    Overdrive egy a felhasználoknak fontos opció a driveren belül. Itt sokan pont a külső tuningprogramok ellen vannak, amit viszont a videókártya gyártója kinál fel a VGA-hoz. Vagy az egyiket használod vagy a másikat, de a kettő együtt nem jó. Az Overdrive a driveren belül müködik, ezért feltételezhetően a videókártya teljesitménye és védelme jobban felügyelet alatt van. Most a Crimson esetében kicsit bugos, ezért most inkább ne engedélyezze senki és használja inkább a gyártó oldaláról felkinált programokat. Én a Catalyst driverben sem engedélyeztem, mert a Sapphire Trixx jóval több tudású és csak hibamentesen futott a háttérben. Ventiprofil... Crimson-ba sem került még bele, ahogy egy játék videó és képrögzitő alkalmazás is jogosan hiányolható. Nagy méretű az AMD VGA driver és buta mint a bot, mert még egy normális telepitőkezelő sem került bele 2016-ra. Next-next-next-újraindit és használ... Szerintem a drivernek alap tudásszinten ilyen egyszerűen egymásra telepithetőnek és eltávolithatónak, de gond esetén egy backup fájlból visszaállitható lehetőséget kéne már nyújtani. Egymás hegyén-hátán adják el a jó képességű AMD videókártyákat és vesznek drágábban akár megegyező vagy kicsit alacsonyabb teljesitményt nyújtó Nvidia VGA-t némelyek. Az R9 380 4GB helyett az Nvidia GTX 960 4GB egyáltalán nem jó csere teljesitményszint és tudás tekintetében, de ha ilyen driveres támogatás miatt nem játszható megfelelően az adott game, akkor marad az ilyen nyakatekert megoldás. Én inkább türelmesen várok és másokat is csak erre biztatok, mert néhány hónapnál több ideig talán még én is kitartok, de csak meglegyen addigra a Crimson-ra az OK! véleményem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák