Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    válasz FollowTheORI #27951 üzenetére

    Hasonlít a problémám a tiédhez vajon?
    290 CF-el próbáltam.
    Kb 5 óra szíváson mentem keresztül.
    Új drivert felraktam, tesztelgettem, minden rendben volt. Észrevettem viszont, hogy a 2. kártyám másik, régebbi biossal ment mint a felső, valszleg szerelés közben átpöccintettem a kapcsolót. Az újabb biost is használtam már mindkettővel, ez nem is a legújabb de ez van kint a Sapphire oldalán is, és még hónapokkal ezelőtt flasheltem fel vele a kártyát.
    No innentől azt történt, hogy Heaven alatt, ahogy a 2. vga-hoz nyúlt, azonnali fagyás. De keményre. Ezek után próbáltam újabb biosokat, majd a legrégebbit ami volt a kártyákon alapból és emlékeim szerint kb 1-szer állt helyre a rendszer, de akkor is DDU futtatása után és ideiglenesen. Utána soha többet. Még a legrégebbi biosokkal sem bírtam életre lehelni a CF-et, akárhányszor telepítettem újra az új katát. Ahogy a 2. kártya parkolását jelző LED kialudt, már jött is a fagyi.
    És mi volt a megoldás? 14.7 RC3. :W

    Most új biosokkal is jól megy. Utolsó leheletemmel még teszek egy próbát az új katával, jövök vissza mi lett a helyzet.

    (#27952) katt777: ezek nálam ki vannak kapcsolva, nem lehet, hogy épp ez a baj?

    [ Szerkesztve ]

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

Új hozzászólás Aktív témák