Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Most csináltam a 13.9-ről 3dmark tesztet referencia ként. Ami érdekes, hogy kevesebb pontom lett, mint mikor pár hónapja mértem. Bár ez annyira nem is érdekes, mert gondolom ez betudható annak, hogy az anno 1 friss rendszer volt, most meg belakott már a rendszer (igaz próbáltam kikapcsolni minden felesleges appot).

    Ez volt a régi eredmény:

    Csináltam most 2 tesztet mert kevésnek tűntek a pontszámok, valamint az is érdekes, hogy eléggé eltértek az egymás után futtatott tesztek eredményei. Pl.: a mostani mérésekben az icestorm-ra először csak ~43600 pont lett, utána meg még kevesebb, ~34000. Bár azt jól gondolom, hogy ha a játékos teljesítményt akarok mérni, összehasonlítani akkor igazából a Firestrike eredmények a relevánsak, nem? Az kb a 3. mérésnél szinte fixen ~1663 volt. Bár ez is kicsivel eltér a régitől.

    Továbbá szerintem valami nem oké még így se ezzel a driverral, mert monitoroztam alatta a hőmérsékleteket és max-ra 511 fokot ír...

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák