Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    Sziasztok!
    Nem sűrűn szoktam segítséget kérni, de már kezdek tanácstalan lenni. Olvastam a topicot is, minden téren, de nem lett semmi megoldás. Vázolnám röviden a helyzetet:

    Adott egy gépezet, Asrock A75M-ITX, A8-3850 APU, OCZ Vertex3, a többit fölös említeni.

    Minden ment szépen, játék stb, viszont kb a költözésem napján frissült a Catalyst 12.8-ra. Itt az új helyen már "No HDMI Signal"-ozott, ha valami játékot elindítottam, kb a grafikai beállításokba, ha beléptem kivágott ezzel. A hang szintén elhallgatott ilyenkor (nem hdmi-n keresztül megy, hanem az alaplapról), venti pörög tovább, de nem reagál semmire.

    Driver kavarásra gondoltam, viszont újraraktam a rendszert többször, csak gyári driverekkel, teszteltem friss telepítéssel vagy 4-5 visszamenő catalystot, hátha az okozza, de azóta is ugyanez a hiba jelentkezik.

    A legminimalistább a minden usb cucc lehúz, win7 alap, csak gyári alaplapi és catalyst telepítés, fel a játék és akkor is. Catalystra gondoltam, de már tanácstalan vagyok, hisz a régi cuccokkal is ezt csinálja.

    Az új helyen már több fali csatlakozóból próbáltam a gépet, szintén. Valamint DSUB-on is ugyanez a helyzet.

    Valaki tapasztalt valaha hasonlót? Minden ötletet szívesen veszek. Köszi srácok!

    .

Új hozzászólás Aktív témák