Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kozy90

    csendes tag

    Üdv mindenkinek

    Egy olyan problémával állok hozzátok hogy azért remélem nem küld el mindenki a halálba ...
    Nos a probléma egyszerű van egy HD 4670 grafikai kártyám amihez mint minden egyes alkalommal a frissíttet verziós CCC-t szedtem le hála a az ATI által kiadott gyors és könnyű letöltésnek, a problémák itt jönnek tegnap előtt feltettem egy gamet ( Batman Arkham City ) és egy idő után elkezdet furcsán viselkedni gyakorlatilag el kezdett be lassulni mintha egy rossz filmet néztem volna meg sem mozdult az egér meg minden ez e rosszabb a bosszantó viszont hogy ha működött is akkor meg behúzott gondoltam a felbontásban van a hiba háát teljes lowre tettem ... nem működött a lényeg hogy bár sajnos a netes társaim akik ugyan csak ezt a verziót használják könnyen tudták a játékot futtatni én még is arra gondoltam hogy én vagyok a hibás ezért újra raktam a drivert a driver uninstall segítségével és újra felraktam ... annyi változás van hogy most már el sem indul a progi sőt semmi más nem akar holott ati fent van a CCC fut és mindenki boldog kivéve én

    Pls ha van valaki aki ebből a sok zagyvaságból kitudja bogozni a megoldást írjon
    Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák