Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Male #13411 üzenetére

    Male

    Igen Nektek írtam, de mivel nem közvetlen válasz akart lenni Steel hsz-ére hanem csak általános ezért írtam új hsz-ként.

    Nekem a 11.3-assal semmiféle hibabejegyzés nem generálódik a rendszer ágba. És igen Nekem is volt hibaüzenet, de csak a 11.4-el.

    Most épp Én is kísérletezgetek az asztali gépen, notin meg net-ezek. :)

    Steelmanus: Ez a lenti művelet mely hibára vonatkozik?! Mert most nem világos előttem, hogy Nálatok csak a 11.4 szemetel az eseménynaplóba, vagy a 11.3 is?!

    btw:

    Megpróbáltam azt, hogy feltettem az összes VCRedist futtató környezetet, hátha segít vmit, de semmi. Azonban Nekem csak a 11.4 szemeteli az ACEEventlog ágat és helyezi el a rendszer ágba a hibabejegyzést.

    Szolgáltatások között van egy olyan, hogy AMD External Event Utility. Ezt az előbb leállítottam, majd letiltottam és úgy vettem észre ezzel meg is szűnt a 11.4 driver által kreált hibabejegyzés az eventlog -> rendszer ágába.

    Engem csupán annyiban érdekelne ez az áprilisi 5-i 11.4 szivárogtatott driver, hogy azzal amíg fenn volt nem tapasztaltam 3D-s órajel bennragadást Fox4-ben.

    A hibabejegyzés (nem ACEeventlog) bug-ot az official-ban remélem majd javítják.

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák