Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gery dee

    aktív tag

    Haliho. Volna egy olyan gondom hogy a címlapon az ITcafe, Gamepod és a Mobilaréna blokkok jobbra vannak csúszva, teljese a rajta vannak a hírdetésen. És csak IE alatt csinálja. Próálkoztam frissíteni, bezárni, kompatibilis módot bekapcsolni- kikapcsolni de ugyan az. Tegnap egy másik vinyóra felraktam a vistát hogy majd átköltözöm arra, lekötöttem a vinyót beraktam a másikat . de elötte semmi baja nem volt sőt az új rendszeren is jól futott csak mikor vissza raktam ezt a vinyót és elindítottam a ph-t akkor ez fogadott. Valami ötlet? mert nincs kedvem másik böngészőt használni ezt már megszoktam.

    Ez nem ph hiba csak hátha erre is van magyarazát :D : Amikor vissza tettem az első inyót amin a régi rendszer volt és elinditottam a gépet minden féle random bugot produkált mint pl nem lehet olvasni a lemezt meg hibás egy fájl . Pedig a kábelek jó helye és jól rávoltak kötve, szóval nem is értettem az egészet :) De rengeteget hibázott az új rendszer is meg minden féle gondja van/volt, szóval hát jah. Rejtélyes az egész :D

    Abban a pillanatban aláírás.

Új hozzászólás Aktív témák