Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teodor52

    senior tag

    válasz korcsi #12965 üzenetére

    Amit aláhúztam belső ip cím az a szövegkörnyezet szerint az én belső ip címem vagyis az amit a táblázatban megadtam!

    Na még egyszer: ha a kifele tartó adat vagyis a netre induló csomag először a router belső ip-re azaz a gateway-re érkezik és onnan a router külső ip-re(szolgáltatótol kapott ip cím) megy majd felkerül a netre de, onnan érkező adat először a router külső ip-re, majd átugorva a gateway-t mindjárt a mi számítógépünk belső ip-re érkezik!

    A kérdésem hogy miért ugorja át a gatewayt holott az lenne a soron következő állomás na az egyszerűség kedvéért így fogalmaztam?

    Tudom hogy nagyon apróság mit kérdezek, de elkezdett érdekelni ez a téma és szeretném megérteni miért mit és nem csak állítgatni tanácsok alapján a helyi hálózat adatait,modem beállításait stb!

    Röviden átszeretném látni mit miért csinálok,hogy ha valami balul sülne el akkor tudjam mi a következő lépés!

    Az adatcsomag útvonalát leírtad amit nagyon szépen köszönök, de akkor ezek szerint nem írtam nagy zagyvaságot igaz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák