Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    válasz DithenS #12544 üzenetére

    Olvastam már azt a cikket. Azóta adtak ki újabb drivereket. Nem mondom, hogy tökéletes, vagy jobb lett, de fejlődtek. Továbbá a régi AMD-kkel is ez a probléma. Pár játék alapból a dedikáltat használja, pár meg csak az IGP-vel képes futni. Konkrét példa: Asus K53TA - A6-3400m+HD6650M. A régi driverekkel nem indul el pár játék, az új drivereknél nem lehet beállítani a Katasztrófa centerben, hogy melyik VGA-t használja. Született egy megoldás, amit LeeKM talált ki. Átírta a Catalystot úgy, hogy az új is képes legyen kezelni a "váltható grafikus rendszert". Fejlemény: Dual Graphics használhatatlan, mert új játékokban visszafogja a HD6650M-et, azokban a játékokban, ahol gyorsulást jelentene, vagy érthetetlen grafikai bugok (Loadoutban villódzó árnyékok) és természetesen a micro stuttering is jelentkezik. Hiába a számszerű több FPS, nem tűnik folyamatosnak a kép. Továbbá alaposan végigolvastam a tesztet én is. Számomra nem tud hiteles lenni egy olyan "teszt", ahol a legelején már az UEFI BIOS-al problémái voltak. Azaz, nem hallott róla. Minden egyes szériának kell kis idő, hogy kiforrja magát. Személy szerint egy Y500as lenovo-t vennék, i5/i7-el és GT650M-el, nem kell a SLI, elég a sima 650m teljesítménye. Csak sehol sem kapható a piacon. Elnézész a hosszú offért.

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák