Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Impressa

    őstag

    válasz Krystal_s #15342 üzenetére

    Kétértelműen fogalmaztam. :U Ha ennyire félnek tőle, akkor egyáltalán ne is használják a gépet, erre akartam utalni a mondatommal. :D Egyébként nem „káros”. :N

    azt állítják, hogy az akkut érdemes kivenni, tegyék hűtőbe, cirógassák. Közben meg egy áramszünet esetén nézhetnek... :D ez kb. olyan mint, amikor nem veszik le a fóliát a gépről, hogy új maradjon, de mikor eladja a gépet, az új tulaj már nem akarja nézni a rojtosra koptatott, koszolódott fóliát. :DDD

    Az akkunál max, annyi lehet a probléma, h ha nagyon melegedős a gép (pl. játék közben), akkor érdemes lehet eltávolítani a meleg környezetből, mert az a legnagyobb ellensége a celláknak. De alapvetően a cellákban levő kémiai folyamatot nem lehet leállítani - bármit is próbál tenni az ember - max. csökkenteni...

    (#15341)creation :D nálam a netbook megy 24/7-ben jól bírja, bár az akkuja már nem az igazi, pontosan a gép melegedése miatt - lusta voltam kivenni belőle :U - egyszerűen csak használni kell őket, azért veszi meg az ember. Persze időnként egy takarítás, pasztázás ráfér azért...

    [ Szerkesztve ]

    Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

Új hozzászólás Aktív témák