Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YoungOld

    tag

    válasz gordonfreemN #7660 üzenetére

    A memóriákon vannak kis réz(színű?) bordák. A ház hűtése elég jó: Chieftech Dragon nagy torony, orrában 2 8cm-es szívja be, seggében 2 8cm-es fújja ki. Ha ezen túl még nekem kell rátenni plusz ventit, akkor bár lehet, hogy megoldja a problémát, de nem ezt várnám egy cucctól, ami gyárilag passzív hűtéses. Elvárnám, hogy modding nélkül is menjen valamilyen alap szinten, nem? Kedd-szerda táján kiderül, majd elmesélem itt a fejleményeket.

    Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

  • YoungOld

    tag

    válasz gordonfreemN #7660 üzenetére

    Tettem az 5750-es kártyám passzív bordájára egy 8 cm-es ventit, teljes fordulatszámon. Így a probléma megoldódott, mert játék alatt 41-47 fok között mozgott. (Bár az erkélyajtó most pont rá nyílt a hűs levegővel). Lefagyás, újraindulás nem volt. Következtetés: a PowerColor HD5750-es passzív hűtéses változata nagyon nem tetszik. :((( A bordák megkapják a hőmennyiséget rendesen, de túl kevés az a passzív hűtés, vagy vékonyak a bordák ahhoz, hogy legalább egy minimális szinten le tudja hűteni a kártyát. Jól szellőző házban van (2x8cm elöl szív, hátul 2x8cm hátul kifúj), mégis már 800x600-ban is kifekszik rögtön szinte egy játék alatt.
    Tényleg egyszerű, hogy tegyek rá egy ventit, csak ezzel az a bajom, hogy nem olyan kártyát vettem, amire ráírták, hogy még jól szellőző háznál is tennem kell rá plusz ventit. Ráadásul pont azért vettem passzívat, hogy ne legyen rajta venti. Csendet szeretnék. Én vettem egy terméket, amit használni szeretnék, de rendeltetésszerűen nem tudom. Most visszaviszem a boltba, és meglátjuk, mi lesz. Kíváncsi lennék mások tapasztalatára is ugyanezzel a kártyával.

    Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

Új hozzászólás Aktív témák