Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz thyeby #5348 üzenetére

    Nem írnál kicsit bővebben a Freud maródról? Hogy vált be, mennyit ment, mennyi volt és hol?

    Nekem bevált, de Te valószínűleg két nap alatt többet tennél bele, mint én másfél év alatt :) Szóval a tartósságáról nem lenne fair beszélnem, ugyanakkor a benyomásom az, hogy egy jól megépített masszív darab és tulajdonképpen egyetlen rosszat sem tudok róla mondani, ami nálam nagy szó... Úgy gondolom jól döntöttem, amikor ezt a gépet építettem be az asztalba. [Képek itt.] (most látom, hogy van hozzá egy plexi elszívó, amit ki kéne próbálnom a plattolóval, hátha elkapja vele a lefelé hulló forgácsot!!, bár félő, hogy ha azt felteszem, akkor nem fogom tudni meghúzni a tokmányt; na, majd kipróbálom)

    Fontos szempont volt az ára is. Én egy pesti cégnél vettem, elfekvő készletben volt két darabjuk, olcsóbban adták, mint amennyiért a magyar forgalmazónál (www.szerker.hu) megvehető volt akkor. Szerintem most 80-90.000Ft lehet az ára. Hasonló Makita, Bosch, DeWalt, Festool mind jóval drágábbak. Persze ez a gép sem igazi Freud gyártmány, (mint ahogy a CMT felsőmarója sem az - a múltkor írtam róla) Eredetileg a Casals felsőmaróit vették át. Bár most lehet, hogy tévedek és csak a kisebbik freud maróra igaz, hogy "átcimkézték" casalsról Freudra és a nagyobb (FT3000) már saját fejlesztés.

Új hozzászólás Aktív témák