Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retrom

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy érdekes problémám, 1.5 hónapja vettem egy Asus K7IO-TY009L notebookot, egyetlen egy baj van vele, mégpedig határozatlan idejű lefagyások (hang beakad, nem lehet semmit csinálni, csak power gomb hosszan és újra bekapcs) win7 ultimate 32bit-es oprendszer van fent, minden frissítéssel, videókártya(GT 120 M) driver is a legújabb! Ami még érdekes, hogy ha játszom, akár több órát is, sosem fagy le, csak netezés közben...ma raktam újra az windowst mióta megvettem a gépet, és reméltem, hogy el fog múlni a hiba, de sajnos nem :( van még egy hiba, de gyanítom a kettő egy és ugyanaz, mégpedig a híres nvlddmkm.sys hiba (ez ritkábban jön elő, de ez nem befagy, hanem szétesik a kép és kékhalál, majd újraindul) Volt-e valakinek hasonló problémája, vagy valakinek sikerült-e már ezt megoldania? Mivel ugye még bőven garanciális, érdemes-e visszaküldenem, mivel a hiba valamikor 1 napig véletlen nem jön elő, akkor a gyárban lehet nem is fogják látni..áá szóval nem tudom mi tévő legyek...ha valakinek van valami tippje, előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák