Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Pyttawrx #34687 üzenetére

    Mielőtt bevittem néztem videókat, és láttam, hogy írják is hogy akksit le róla. Gondolom most már megúsztam a szerviz mulasztását, de akkor is elég durva, hogy szervizben ilyen lazán tolják. Amit viszont nem látok a videókban sem. Régen, olyan 20 évvel ezelőtt még divat volt, hogy földeld le magad, meg gumikesztyűben :D No az sincs ... de ez a RAM csere ... hát eszem megáll :D Az RGB kábel ledeket persze felesleges lett volna lehúzni, mert azt csak akkor kellene ha a fedelet teljesen leveszi valaki, nehogy elszakadjon. Ami még eszembe jutott magam megnyugtatására, hogy ki tudja, hogy amikor odavolt javítani lehúzták e az akksit mindig. Jó hát alaplapcserénél máshogy nem megy :D

    Ja igen... az egyik csavar nem tökéletes... lent. Mondtam, hogy ez így jött vissza. Ez a jobb alsó csavar.

    memtest86-ot érdemes futtatnom?

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák