Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz HartgeH3-2.8 #34666 üzenetére

    "Ami nekem furcsa, hogy telibe alvásnál, tehát amikor egyértelműen alvóba rakja magát, nagy ritkán így felébred az álomból, felvillan a billentyűzeten az RGB, megmutatja a képernyőn a bejelentkezést rövid időre, majd vissza alszik újra :DDD Szoktam is mondani, mivan felébredtél? :DDD"

    Ez az élmény nálam rendszeresen megvan :D Ezek szerint nem egyedi az eset. Eseménynaplóban amúgy a régi alaplapnál még input mouse-t jelölt meg

    Ez a modern alvás... ez működik nálam. De azt, hogy mi alapján dönti el, még nem tudtam meglőni :D

    "
    Én nagyon gondolkozom veszek egy ilyen készletet (csavarhúzó) esetleg jöhetnének tippek melyiket vegyem. Van házilag is ilyen "bites" készletem elég minőségi, ha sima csillag van ezekben akkor az is jó, ha csak nem az a speciális fejű csavarok. Szóval filózok rajta ameddig nincs komoly gondja a gépnek megcsinálom magam. Igazából az Asus oldalán is fent van, hogy a garancia elvesztése nélkül bővíthető a gép. :K
    Szvsz ne cipeld sehova, tedd bele."

    Igazad van. Eredetileg pont azért vettem a szerszámkészletet, mert úgy gondoltam, hogy előbb vagy utóbb ki kell takarítanom a laptopot...

    iFixit Essential Electronics Toolkit V2 13 390 Ft-ért - Elektronikai szerszámkészlet | Alza.hu

    Nekem ez van :K HP-nál nagyon jól jött! Most remélem ASUS-nál is :D

    Akkoriban még ennyi volt.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák