Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz GoodSpeed #33493 üzenetére

    Az egyébként igaz, hogy ez az első nem általam épített konfig... és mint olyantól - megjegyzem a saját magam által építettekkel nem szívtam ennyit :D - azt vártam volna, hogy minden magától megy... ami egyébként igaz is két dolgot leszámítva. Az egyik az az alvó mód mizéria (bár tegnap óta ezen a téren van javulás), a másik meg a külsős kijelző, ami azonban HDMI-nél nem jelent gondot... A Displayport lesajnálása sajnos fájó dolog, de ez van.

    Azon már gondolkodtam, hogy amennyiben tudtam volna 100%-ra, hogy így fogok járni mondjuk 48 órával korábban, belevágtam volna e a telepítésbe, de úgy gondolom, hogy megcsináltam volna, hiszen így lett még némi extra SSD tárhely, meg nincs fent az Armoury Crate saját szoftvere sem, bár a MyASUS annyit írt ki, hogy frissíteni kell az alkalmazást, aztán kb felrakott ezt + azt beavatkozás vagy kérdés nélkül:

    Viszont érezhetően jobb a helyzet.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák