Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    válasz Kicsirics77 #15189 üzenetére

    Igazából azért akarom cserélni, mert van egy másik notim egy AsusK50AB aminek a proci szintjét jobban meg akarom közelíteni, mert ez az egy magos ami most van benn az elég gyenge már manapság, meg ugye amire cserélném az már újabb gyártástechnológián készült, és kb ugyan ott vagyok vele melegedésben és fogyasztásban mint a mostani csótány 1 magossal :)
    Ha sikerült egy kicsit élhetőbbé tennem ezt a notit, akkor lehetséges, hogy megválok a k50-től, mert sokkal gyengébbnek érzem mint ezt az F3tc-t. Pedig ez egy korábbi széria, viszont nem a konzumer kategóriába tartozott annak idején hanem az üzletibe, meg ugye 7200mah-s akku még mindig kíválóan bírja a strapát amin viszont nagyon meg vagyok lepődve. A k50-em cirka 3 éves és legtöbbször töltőről ment a gép, 1-2 hetente volt az, hogy akkuról ment és lemerítettem olyan 20-30% környékére majd úgy töltöttemfel és használtam tovább egyfajta regenerálás a celláknak... viszont mára már olyan szinten tönkre van, hogy alig bírja ki a 45 percet... ez az f3tc pedig vagy 2 évvel idősebb is lehet tőle, de még mindig csak 1-2%-ban van elhasználódva. Ki érti ezt?? :)

Új hozzászólás Aktív témák