Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stmiklosi

    tag

    válasz Dominó85 #84901 üzenetére

    Szevasztok!
    Szoktam mondani, a festék nem pirosodik a hazugságtól..
    Többször rendeltem, de kétszer én is belefutottam hamis kártyákba.
    Tudtam a hamisságokról, ezért inkább Hollandiából rendeltem 32-est, de még így is baromi olcsó volt.
    Amint megjönnek, azonnal telemásolást indítok. Egy ideig szépen, sebesen megy, aztán leesik olykor 100kb/sec-ra. 1 nap alatt azért felénél jobban telemegy, és akkor WinCommanderes visszaolvasás. A teljes, a foglalt és szabad számoknak ugye a teljes kapacitást kéne adni. Na itt minden látszik, csak az nem.
    Fontos! Ebben az állapotban csinálj képernyőmentést, mert később már ez nem biztos, hogy mégegyszer látszik, vagy meg se találja! Mondanom sem kell, a könyvtárak még megvannak, de üresek.
    Írok holland barátomnak,küldöm a mentést, mi van? Mondja: küldjem visszaadja a pénzt. Mondom a franc se jár ezért a postára, kapsz egy negatívot, aztán szevasz. Mondja ne, oldjuk meg. Mondom: küldj másikat. Mondja: Ez egy új beszállító, fél, hogy a többi se jó. Pénzt visszaadta, kellemes karácsonyi ünnepeket kívántam, jó barátságban "váltunk el".
    Másik, ez kínai, 32GB, 10Dollár. (Naív nem vagyok, de Isten tudja, próba, szerencse, szeretek kockáztatni.)
    Küldi, másolnám tele, Az még úgy ahogy megy, visszaolvasás, mint fentebb.
    Írom neki: hamis a kártya, később semmi nem ismeri fel, 3 olvasó se, 2 gép se látja. Írja: vigyem szakemberhez. Vittem, írom neki, ez 4 dolláromba került. Mondja: visszaad 9 Dollárt. Reklamálom legalább a 10-et. Csak ragaszkodik a 9-hez, ajánlgatja. Mondom: megmondanád mi a francért adok ki 5 dollárt, te elfogadnád a saját ajánlatod? Mit ajánlok megoldásként, kérdi. Meguntam, mondtam: tartsd meg a 9 dollárod, kapsz egy negatívot aztán annyi. Nem hittem volna, visszaadta a 14 Dollárt!
    Mindezt természetesen sok-sok levélváltással, mert skypon nem tudok velük beszélt angol hiányában kommunikálni.
    Egyik kártyát 4-re, másikat 2 GB-ra formázva hibátlanul, megbízhatóan mennek a navigátorokban.
    Dióhéjban. Azt gondolom, arra utaznak a nagy (16-32-64) kártyáknál, hogy mire kiderül a turpisság, addigra kifutsz a reklamációs időből.
    Üdv: StMiklos
    Ui: Azért ezek nem szegik kedvemet a vásárlásoktól.

    Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

Új hozzászólás Aktív témák