Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GJ70

    tag

    Tisztelt Uraim !

    SEGÍTSÉGET SZERETNÉK TŐLETEK KÉRNI !!!!!

    Az alábbiról van szó .

    Nemrég vettem meg ezt a : SmartPad tabletet ( további link : SmartPad ) .

    A készülék működött , de "enyhébb" szervizelésre szorult pld. : laza csatlakozó - a dugó lötyögött benne !!!
    Ez azt jelentette, hogy amikor benne volt, akkor kontakt hiba (gány öszeszerelés ? :F !) miatt a kijelző összevissza ugrált.
    Kénytelen voltam szétszereltetni, amikor is kiderült, hogy 3 db. csavar is ki van belül esve, illetve szinte az összes panelrögzítő csavaron húzni kellett , mert azok mind ki voltak lazulva !!!

    Miután a csavarokat meghuztuk, megszünt egyből a kontakt hiba és stabilan állt most már az adatkábel, nem volt vibrálás-illetve még 1-2 helyen kellett megerősíteni a forrasztásokat .

    Ezután összeszerelésre került a sor, de a kijelzőn még rendkívül zavaró buborékosodást találtam/találtunk , ami nem a külsö felületen, mondjuk egy védőfólia (ami nem is volt) alatt található, hanem BELÜL volt !!!
    Később derült ki, hogy ezt úgy kell látni, hogy két vékony fólia közzé van egy vékony rugalmas - de nem eléggé - plexi téve és az alul/belül lévő fólia és a plexi között volt kissebb-nagyobb buborék, amit pinpongék úgy hagytak.
    Ez rendkívül zavaró, amikor levett fényerőnél e-bookot próbáltam olvasni, mivel rögtön átütött a kijelzőn.

    Gondoltuk, majd ezeket a buborékokat szépen elsimítgatjuk, ami sikerült is kb. a 3/4 ig, amikor egyszer csak elpattant a vékony plexi, majd szépen darabokra repedt :W :W :W !!!!!

    Szóval ezzel ennyi.

    Mindezekről teszek fel képet, amin látható a repedés.
    Minden egyéb része : úgy a kijelző, az elektronika, a csatlakozók , a hátlap (aluminium) NEM SÉRÜLT !!!!! . De ezt sajnos a fentiek miatt működés közben nem tudom bemutatni.

    Annyit viszont tudni kell,hogy remek technikai paraméterekkel rendelkezik, eléggé pattogós a menüje, jobban teljesít mint a többi pld. ZT-180 , az érintő panelja elég pontos,jól reagáló, a kijelzője pedig átlagon felüli !

    Amibe a segítségét kérem mindenkinek, az az, hogy honnan, hogyan lehetne beszerezni egy ilyen un. előlapot ???
    Mert akkor egy összeszerelés után újra hibátlanul lehetne használni !
    Ha valaki tud abban segíteni, hogy a kínai gyártóval/forgalmazóval felveszi a kapcsolatot és megrendel nekem egy előlapot annak roppant HÁLÁS LENNÉK !
    Azt feltételezem, hogy ez lehet a forgalmazója : Shenzhen, China , illetve : Shenzhen .

    Vagy ha végképp nincs erre mód/megoldás, akkor alkatrészként eladnám -persze nem tudom így mennyit érhet :F ???

    Kérlek benneteket segítsetek !

    A képek :







    Hát "röviden" ennyi , és bocs ha hosszúra nyúlt .

    Minden segítséget , építő - és nem fikázó,semmitmondó - tanácsot szívesen látok !

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák