Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Looserke #37770 üzenetére

    Akkor várjatok a csodára, de nem fog megtörténni, mert rengeteg helyen jó. Azt értsd meg, hogy a világon játszanak a játékkal mondjuk egymillióan. A játékosok 1%-ának van valami problémája, és abból az 1%-ból is teszem azt 0,1% küzd akadással. Ha ezeket nem jelentitek, akkor azt mondja a DICE, hogy oké, a mi tesztjeinkben jó, panasz nem érkezik, a médiában a tesztelők se jelzik, hogy akadna az új patch-csel, hát nagyszerű munkát végeztünk. Azzal nem tudnak mit kezdeni, hogy bezzeg egy másik gépen jó. Azt se tudják, hogy neked mi okozza a hibát, és amíg nem jelented, addig nem is tudnak összeállítani a te szoftveres háttereddel a tiedhez hasonló rendszert, hogy legalább megnézzék mi lehet a gond.

    Azt egyébként nem értem, hogy miért félnek az emberek használni a supportot. Ezt mindegyik cég azért tartja, hogy a saját tesztjeiken nem látható hibák kiderüljenek, mert annyiféle konfiguráció van, hogy bizony lehetnek specifikus problémák. Én nem egyszer használtam már EA supportot és még sose harapták le a fejem, sőt, mindig megoldották a gondom. Még akkor is, ha nem a programjuk miatt volt ... elnézést kértem, ők mondták, hogy örültek, hogy segíthettek, és boldogan léptünk tovább.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák