Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    (#24316) Omli85
    A varázsló nevetségesen árazta be.
    Ahogy szokta.
    Onnan "csak" házakat érdemes nézegetni, modding kiegészítőket stb....szerintem.

    (#24317) MK VII
    Az ára olyan amilyen.
    Határon onnan, be lehet szerezni ezen hónapban pl. custom powercolor rx 480 -at. szállítással együtt kb. 97 ezer Ft.
    Teljesítményben van előrelépés, tudásban is, fogyasztásban is stb.....
    RX 470 -ek sem rosszak, sőt. Ilyet láttam behozatallal 73 ezerért is. Az új r9 380X se jön ki olcsóbban, és ez jobb.

    El mentek az árak, majd beáll. Akinek meg nem tetszik a dolog, az vesz használtat, vagy újat ződektől vagy vörösektől. De az új kártyák árai is cefetek.

    Egyébként rohadt unalmas, hetek óta ugyan ezek a monológok mennek minden topicban. :C

    (#24325) Petykemano
    Nem igazán érdekel a 460, csak lehetséges árat írtam be. ;)
    De már válaszoltak is rá, valamint ott lesznek a tesztek, amik ma rajtolnak, lehet sasolni, ha annyira érdekelni fog.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Engem ezek a lefutott körök marhára nem érdekelnek már, lassan 1,5 hónapja ugyan azt írja le mindenki.
    Akinek nem tetszik az az ő verzióját, aki meg próbál ellenpólus lenni, az meg az övét.
    Egy dolog idegesít, mért nincs XFX RX 480 TESZT. FÁKK JÚÚÚÚÚÚÚ. Na meg a készlethiány. :O :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák