Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    Sziasztok kedves FPS-többletre áhítozó userek!

    Aki win7-et használ, és úgy érzi, olyan felbontásban és olyan konfiggal futtatja a játékokat (SLI, CF, GF Titan, stb), hogy esetleg CPU-limites lehet a játék (pl a Crysis3 amúgy is szereti zabálni a CPU powert...), az próbálja ki a ParkControl64 (32 bites változat is létezik) nevű programot.

    Egyébként minden win7-est használó gamernek tudom ajánlani, aki többmagos procit használ...

    Segítségével windows alól ki lehet iktatni a win7 egy olyan szolgáltatását, hogy energiatakarékossági szempontból ne futtassa mind a négy magot.

    Mindkét opció legyen disabled, a legörgetősnél pedig teljesítménycentrikus, majd alkalmaz és ok.
    Ennyi.

    Én megtettem, és elindítva a Crysist nem akartam hinni a szememnek, mikor megláttam az FPS-számlálót...
    Inkább nem írok többet.
    (Konfigom az adatlapomon, a játékot 1920x1200-ban kimaxolva játszottam. Hát...)

    Azért linkeltem be ebbe a topikba, mert cf-használóknál jól jöhet a plusz cpu power.
    Mindenki a saját felelősségére próbálkozzon!

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák