Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz fattyu #12506 üzenetére

    Most kaptam egy privátot hogy pont az ilyen szerény emberek miatt nem linkeli a képeit ide és reméli magamra ismerek...

    Akkor itt nagy plénum előtt.
    Én is ide járok. Ide raktam képeimet mert nem tartom magam haladónak sem fotósnak pláne jónak. De le lett írva jónéhányszor és nem én találtam ki.

    Nem a megtaláltam az expógombot egy fényképezőgépen és nimá lett belőle jpg topik ez.

    Ez itt fotózásul TANULÓ erőfeszítéseket tevő akaró tanulni vágyó emberek topikja. Sosem az egyszerű kattintgattam párat és betoszom ide topik volt ez.

    Az hogy ez szóvá van téve szül egy ilyen személyeskedő privátot.

    Ha valakinek a legnagyobb erőfeszítése az volt egy kép elkészültekor hogy megnyomta a gombot a gépen az ne tegye ide. Ha valaki nem tudatosan a lehető legtöbbet megpróbálva kihozni a témából exponált az ne tegye ide. Tegye facebookra mutogassa a családnak.

    Az hogy valaki ezen megsértődik ( főleg ha nem is neki volt szánva ) annak ki kéne nőni a kamaszkorból, felvállalni a véleményét, és főleg ha fotóz és tudatosan teszi akkor ne féljen vállalni a képeket, és tudjon helyen kezelni véleményeket.

    Ha viszont te is csak az expógombot nyomogatod akkor jobb is ha nem...

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák