Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gygabor88

    tag

    válasz Ursache #14074 üzenetére

    Szerintem nem keresel rossz helyen, egyszerűen nincs vagy ritka az ilyen vagy nem szoftverfejlesztésről van szó. Pár éve én is kerestem részmunkaidős állást. Gyakornoki szinten volt 4-5 lehetőség, de már ott is heti 32 órát kértek sokszor, illetve találtam 1 db 4 órás R&D állást, ami valamennyire kapcsolódott a szoftverfejlesztéshez és hozzátenném, hogy nem csak azzal a tech stackkel kerestem, amihez akkor épp értettem. Az is a baj, hogy senior szinttől simán el lehet meetingelni napi 2-3 órát, aztán csak beszélgettünk, tervezgettünk, infót gyűjtöttünk, de igazából semmit nem csináltunk még és a részmunkaidőnek már vége is. Lead és egyéb kulcs szerepkörökben meg egész nap jelen kell lenni, hogy bármikor tudj segíteni.

    Ezek a heti 10-15 órás bedolgozások nekem teljesen science fiction kategória, már csak ha belegondolok, hogy egy fejlesztő mit tud 10 órában szállítani egy komplex rendszerbe, hát teljesen befejezve, tesztelve és lezárva kb semmit szerintem. 20%-os állapotban otthagyni valamit aztán majd 1 hét múlva folytatni meg elég érdekes lenne, nem lehet ezzel tervezni. Esetleg tanácsadást, "tűzoltást", üzemeltetést tudok elképzelni ilyen felállásban, de a legtöbb cégnél már az kiveri a biztosítékot, hogy egyszerre több helyen akar dolgozni valaki.

Új hozzászólás Aktív témák