Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz Rossi #1090 üzenetére

    Uh, ezt így durva hallani. Minket szakközép elsőben beledobtak a lecsóba, Számrendszerek word, excel, acces. Utánna másodikban egy elte végzős prog szakos hallgató vette át a csoportot, és pascalt tanított, hamár számtech szakra járunk... meg is lett az eredménye, amit ott tanultam pascalbol, eléltem a technikusi végéig (természtesen a programozási tételeket nem vesszük bele). Technikusin tanultam (najó tanítottak, mert helyette mindíg találtunk jobb elfoglaltságot, utánna meg 72óráztunk a beadandókkal) kis C-t C++-t JAVA-t PC ASM-t, SQL-t amivel a Kandón elvagyok mindenféle tanulás nélkül ötös ZH-kal.
    Kisérleti jelleggel egy szakmai orientációs tárgyunk is volt. Elsőben vegyi labor (ami egy vicc volt, de jókat savaztunk, meg kristályosítottunk) másodikban meg digitális technika, meg kevés analóg áramkörök (részemről Zsom Gyula könyvéből, aki most a Kandón tanárom). Akkor nagyon vágtam, de mára a jórészét elfelejtettem, újra meg kellett tanulnom. Főként ezért jöttem a Kandóra mert imádtam bütykölni, dugni a próbapanelen, szórakozni digitális áramkörökkel, csak jól átvertek minket, meg a legkisebb részét teszi csak ki.

    Suliban sosem hallottam ilyen amatőrnek hangzó számteches kifejezéseket, emiatt mindíg megmosolyogtam ha valaki ilyenekről beszél. Vérbeli kocka környezetben szívtam magamba a tudást :D
    Igérem ekkora offot nem írok többé.


    Egyik lány ismerősömre kicsit megorroltam. Fel akarta tenni a gépet a töltőre, csak mivel vaktában csinálta kicsit nagyon rosz lyukba nyomta a töltő kábelét. Jobb oldal helyett a balba, a hűtő lamellái közé gyömöszölte be, és két lamellát (meg amik mellette voltak) gyönyörűen elhajlított. Jó, ok, férfinak legyen jó lyukérzéke, de hogy valaki ennyire ne tudná mit hova kell dugni... Gondolom minden nő tapasztalta már hogy egyes lyukaknak nem ugyan az a funkciója. :F Visszahajtogattam, de szívem szerint elvinném a szervízbe átnézetni, ill kitisztítatni a masinériát.
    Viszont a gép alján levő a matricákról nagyjábol teljesen eltűntek a feliratok (S/N, vonalkód) Ezt elvileg a szervízben pótolni / pótoltatni kéne majd, nem? Ami még látszik azt leírkáltam egy lapra, és az egész matricát ahogy van lelakkoztam, és lecelluxoztam, hogy ne kopjon tovább.

    Seth, egy srác épp árul egy dicota perfect skin-t 4000-ért, a 15,1-15,4 rovatban de gondolom megtaláltad már az apróját. ;)

    [Szerkesztve]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák