Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z(o)zz

    tag

    HELP!
    Nagy gondom van. Van Acer Aspire 5920G-302G16MN laptopom. Ehhez anno adták a Vista-t, ami a merevlemezen van elkülönítve. Eddig mindig az Acer Empowering-el telepítettem újra, nagyon jó és egyszerű volt. Egy kattintással 15 perc alatt újratelepítette magát diverekkel mindennel. Na tegnap is ezt csináltam, de sürgősen el kellett mennem és telepítés közben kikapcsoltam ( :W ), már a win felólet volt pedig. Most bekapcsolás után hibaüzenet fogad, hogy nem tuja folytatni a telepítést indítsam újra és kezdjem előröl!!! De hogy?? Mindig Vista alól telepítettem újra, mint ahogy azt írtam. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy lehetne feltelepíteni a HDD-n lévő (eredeti)Vista-t?
    :(

    UPDATE:

    Hiába raktam fel egy másik Vista-t a gyárit nem tudom visszaállítani! (eRecovery)

    Erről mit tudtok? Most olvastam:

    "Az egy úgynevezett EISA konfigurációhoz tartozó helyreállító partíció. Az operációs rendszer sérülése esetén a rendszer újratelepítése nélkül állítható vissza az eredeti állapot."

    Nekem pont ez kéne, a gyárii állapot mint amikor először megvettem és felrakta magát a rendszer.

    Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

Új hozzászólás Aktív témák