Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poltn22

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Acer TM 3002 wtmi notebookom. Nemrég telepítettem fel az xp pro-t, viszont valahogy nem a C:, hanem a D: partícióra húzta fel magát. Én hülye... úgy gondoltam, sebaj, majd megint újrainstallálom a windowst, az majd megoldja a problémát. Viszont telepítésnél valamiért megint a D: meghajtót ajánlotta fel rendszerpartíciónak. Nyomtam egy kilépést (F3), azóta a következő hibaüzenet fogad:

    "A lemezegység valamilyen hardverhibája miatt a Windows nem indítható.
    A megadott rendszerindító lemez nem olvasható. Nézze meg a rendszerindítási elérési utat és a lemezegység hardverét.
    További információkért olvassa el a Windows futtatásához szükséges lemezkonfigurációról szóló részt az operációs rendszer dokumentációjában, illetve a hardver dokumentációjának ezzel kapcsolatos részét. "

    Az xp telepítőjét visszatéve is nagy a probléma: bármit nyomok: Entert ( a folytatáshoz), J-t (a javításhoz), F3-at (a kilépéshez), a gép kikapcsol. Se szó, se beszéd, leáll.... :O

    Mit tudtok javasolni a szervízen kívül? Nincs xp indítófloppym (ahogy floppy meghajtóm sem...), és az interneten utánaolvasgatva nem nagyon találtam megoldást.....
    köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák