Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo19

    aktív tag

    Sziasztok sikerült beszereznem egy Aspire 5740-es modellt :C (i3, 2X2GB ram DDR3, Intelgrapich media accelator HD, 500GB vinyó). Van mellette egy Aspire 6930 (T4400, 2X 2gb ram DDR2, GF 9600GT 250GB vibyó) így összetudom őket hasonlítani. Az 5740 nekem egy kicsit gagyibnak tűnik nincs annyira minőség érzete. Anyagai nem rosszak de a kijelzőt tartó zsanérok nem valami bizalomgerjesztőek. A teljesítményükközt van különbség, winrarban a 5740-es 30%-al gyorsabb a mindennapi használatban is érezhetően gyorsabb mondjuk ez lehet a Win 7-től van. HD videó lejetszás: simán viszi a HD videókat blue ray filmeket 15-20 %-os processzor terhelés mellett. A videókártya nagyon szépen besegít.
    Egy nagy negatívum van nekem mégpedig az Acer audio manegement hiánya.

    Hogyan tudom kikapcsolni a Dolby hangzást? Zenehallgatás közben nagyon zavaró a Dolby és sehol nem találom hol kell kikapcsolni.
    A másik a processzor sebességének a vezérlése. Hol tudom állítani a sebességet? A 6930-asban volt egy Acer power management progi azzal lehetett mindent állítani. Na itt feltelepült de sehol nem találom.
    Köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák