Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stev

    csendes tag

    Kedves ACER tulajok!

    Gondoltam megosztom veletek néhány napos kínlódásom tapasztalatát, hátha tudok valakinek segíteni esettanulmányommal.
    Kezdődött a probléma ott hogy kb 1 hónapja "kékhalállal" kifagyott 2-3 naponként a TM7720-om.
    A fiam a gyári állapotú gépre tett a Vista mellé egy LINUX Ubuntu 2.1-est hogy majd azzal nem lesz ez.
    Nem is volt, csak éppen nem ismerve ezt a op.rendszert nem volt nekem szimpi és úgy döntöttem hogy az első napi rendszerkép lemezzel újrarakom a Vistat.
    Itt kezdődtek a bajok.Mert úgy tűnt, hogy fel is tette csak éppen nem indult el.
    Hosszú nyomozás után kiderült, ha a gépet pl. a Linux miatt valaki átparticionálja, akkor a GYÁRI RENDSZERKÉP LEMEZZEL NEM LEHET VISSZAÁLLÍTANI A RENDSZERT.
    Végül is a Linux törölve lett, hosszú munkával Vista vissza és lám ÚJBÓL KIFAGYÁS, DE MÁR 10 PERCENKÉNT!!!
    Nem akarlak benneteket untatni, de programok le és visszatelepitésével rájöttem, hogy szinte 100% hogy az AVAST vírusirtó akadt össze a Vistaval, mert most egy másik vírusirtót tettem fel rá és nem fagy ki :C (de most rögtön lekopogom, hátha meggondolja magát :) )

    Más! Segítsetek!
    Az eszközkezelőben van egy sárgám az Tárolóvezérlők>IDE Controller mellett.
    Drivert próbáltam frissíteni de sem a lementett driverek között, sem a gépen nem talál hozzá valót.
    Mit tudok vele kezdeni???

    LENOVO Z50-70(i5 4210U;HDD: 500 Gb+8 SSD;8 Gb RAM;-NVIDIA GF 840M)

Új hozzászólás Aktív témák