Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _core

    aktív tag

    válasz Madarame #11477 üzenetére

    Szia!

    En egy Acer AS6930G-844G64N tipusszamu notebookot hasznalok mar kozel egy honapja.Kinezetre anyagminosegre ez a tipus ugyan az mint amit te neztel ki magadnak csak ez Intel alapu es nVidia Vga-val van szerelve +van benne BT viszont kisebb az aksija igy elso ranezesre.Nekem eddig semmi bajom a keszulekkel szepen teszi a dolgat es nem nyikorog stb.(Szerintem eleg jol ossze van rakva) Elotte egy Asus A6T tipusu laptopot nyustoltem kozel 2 evig amiben AMD proci dolgozott es azzal sem volt semmi gond egeszen addig amig a fiam ki nem nyirta a VGA-jat. :W Egyetlen egy dolog nem tetszik csak ebben az Acer notebokban, hogy nem lehet visszintesbe hozni a kijelzot a klaviatutaval vagyis nem lehet elege hatradolteni a kijelzot.Azert lenne jo ha hatrabb lehetne allitani, mert szeretek fekve (haton) gepelni es ilyenkor jol jone egy kis pozvaltas ;) De semmi gond igy is jo baratok lettunk.
    Nekem ez a noti nagyon megerte az arat mivel 210E-ert jutottam hozza :B (most olyan ~226E korul kapnam meg ugyan ezt a kiepitest) Szoval kinek mi mennyit er erre nehez valaszolni vagyis ezt neked kell eldontened...

Új hozzászólás Aktív témák