Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martoncz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lassan egy éve boldog tulajdonosa vagyok egy acer aspire 5720-nak. Gyárilag windows vista volt rajta, amivel nekem semmi bajom nincs, 2GB rammal szépen megy ez is, de most szeretném újratelepíteni az egészet, mivel sok felesleges program van rajta és szeretnék csinálni egy "tisztább" rendszert friss driverekkel meg ilyenek. A gond csak az, hogyha felteszem a gyári rendszert (aminek a telepítője egy külön partíción van, nem adtak külön vista cd-t), akkor rengeteg felesleges dolgot tesz fel (ostoba demo játékok, béna videólejátszó stb) és a régi driverek kerülnek fel a gépre.

    Három kérdésem lenne: hogyan tudok egy teljesen szűz vistát feltenni a gépre (lehetőleg legálisan)? Le lehet szedni valahonnan egy all-in-one (friss) driverpack-ot, vagy egyesével kell megkeresgélni az acer oldalán a drivereket? Szügséges ez a folyamatosan futó idétlen zöldes acer empowering widget (én úgy vettem észre hogy semmi olyat nem tud ami ne lenne beleépítve a vista-ba - wlan kezelő, energiagazdálkodás etc)?

    Köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák