Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz seawolf570 #8464 üzenetére

    Nem egy utolsó kormányod van ezek szerint. Még nem döntöttem el, hogy mi lesz a DFP utódja, eddig van pár variáció:
    G27 + SST váltó + PTRacing loadcell kit
    Fanatec GT3 RS v2 + CS Elite Pedal + CS shifter kit
    Fanatec GT3 RS v2 + CS Elite Pedal + SST váltó
    Fanatec GT3 RS v2 + G27 pedal + CS shifter kit
    Persz ezek idő elteltével lennének megvásárolva, max a 911 GT3 CS Elite kitet venném egyben, mert az még a kiköhöghető kategória, de gyűjteni kell rá. :B
    Szerinted melyiket érdemes megvenni. Nem vagyok teljesítménybuzi, tehát inkább választom a Fanatec kormányt a jobb FFB végett, és élvezem a vezetést.
    CS pedálokról hallani, hogy kenegetni kell, ez az Elite-nél nem tudom hogy van, de ez a szett már átfordítható és Load Cellt tartalmaz.
    CS váltóját nem ismerem, ami biztos, hogy nem a gyári helyre lesz téve, hanem a cockpitra lesz feltéve kényelmes helyre.
    Nem tudok dönteni, no meg azt sem tudom, hogy pl a G27 pedál esetén (ha tudnék szerezni külön) mi kell, hogy összekössem a kormánnyal, bár PTRacing használatánál egyből gépre lenne dugva USB esetén.
    Esetleg egy felfogatási méretet ha adnál megköszönném.
    Elvileg a kormány felfogatás hasonló lenne, mint pointer4 cockpitjánál, hogy egy keretre lenne felerősítve. A keretet tudom módosítani utólag is, de akkor már megcsinálom úgy, hogy mindegyik kormányhoz jó legyen.

    Válaszod előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák