Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borsi

    tag

    válasz szacsee #2631 üzenetére

    Jó azért nekem sem az öncsonkítás a célom :DDD
    Én egy kicsit nagyobb csavaró erőt várok, mondjuk olyat, mintha gokartoznék :K
    3-4 éve megvan már ez a kormányom, de szerintem jó ha 150óra van bene. Nem vagyok egy nagy játékos, egyszerre 1 óránál többet nem tudok játszani, mert megunom. Öreg vagyok én már :K Amit toltam rendesen, szerintem nem igazán szimulátorok, inkább arcade. Persze próbálgattam F1-et, meg ennek a túraautó mod-ját, de itt mire megtanultam volna 1 pályát, megőrültem. Nem vagyok 1 türelmes tipus, pedig akkoriban nagyon szerettem volna csatlakozni a PH!-s túraautó csapathoz. Nade ilyen áron :O ;] Tehát maradt az örök kedvenc NFS Porsche Challenge :U , NFS (a most wanted előtti :DDD )TOCA2, TOCA3, mostanában meg a Pro Street(ameddig ki nem találta hogy többé nem indul el :((( ). Csak ugye amikor jönnek ilyen GT5-ök, az ember megőrül, szívesen tolnám ezzel a kormánnyal is, ha lehetne. Persze PS3-am sincs :W
    Most egy baleset miatt nem is tudom használni már 2 hónapja, és vagy 3-ig még nem is fogom tudni. Ezért gondoltam egy nagyot, ha nem jó a PS-hez megprószálom eladni

    A G25-ben a 2 motor erősebb is talán? Vagy csak precízebb visszajelzést ad? Mert mondjuk jól hangzik, csak az a H kulissza ne lenne..

    nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák