Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97716736

    törölt tag

    válasz Gigi01 #22148 üzenetére

    Hat figyelj, mar csak azert is illik hozza a kesztyu mert egy ido utan ezt az Alcantara boritast ugy osszekenned csupasz kezzel, foleg nyari melegben izzadt kezel, hogy ezt sose tudod kimosni belole.
    En egy Sparco Meca 2-es kesztyut vettem kemeny 7000ft-ert es brutalis jo benne vezetni.
    Mivel az Alcantara velur fele anyagbol van, igy ezt a kesztyut hozza meltan valasztottam, mivel ez is velur boritasu. Nyilvan kell 4-5 nap, hogy kinyuljon a kesztyu, mert eleinte torte a kis ujjam, de utana nagyon elvezet benne vezetni, es utana azt mondod soha tobbet csupasz kezzel.
    Ami meg a pedalt illeti, a T3PA-val sem vesztesz semmit, nekem tokeletes, a fek moddal meg megspekelheted, amit adnak hozza, igy ha kemenyen betaposod a feket, akkor betapad, mint az igazi autokban, igy nekem tobb nem kell.
    Kicsit a gaznak a rugoja lehetne feszesebb, mint pl a kuplungnak a rugoja, de lehet hogy a kettot megcserelem.
    Osszesegeben, es a Sim Racing is mondta, ez az Alcantara szett eri meg a legjobban. En 123k-ert vettem ujonnan, es ha kulon kulon megvennel mindent amit ehhez a szetthez kapsz, durvan 160-175 kornyekere jonne ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák