Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Hi!

    Sajnos ezirányú tapasztalatom nekem is akad :(
    Adott egy XL-750F. Szintén a görgő adta meg magát.. úgy látom, ezt lassan nyugodtan írhatjuk tipushibának :((
    Eleinte csak azt vettem észre, hogy ha egy weblapon vagy valami doksiban gyorsan akartam "tekerni" lefelé, akkor néha bizonytalanúl "lapozott" oda-vissza ugrott.

    Aztán sajna már játékban is (COD4). Nekem a görgőn van a fegyver váltás..
    Párszor csak az mentette meg, hogy barátnőmtől kaptam ajándékba, különben lehet széttörtem volna. :B :W
    Nem kicsit volt, és sajna megint, idegesitő, amikor mondjuk akció van, kifogy az elsődleges, gyorsan váltanék az arany Eagle-re, hogy szétrobbantsam a társaságot, erre, oda-vissza vált, ergo sehova, és csak tárazna az elsődlegesbe..

    Nah, szóval ezt megelégeltem, és mivel sajna lejárt a gari(természetesen allig egy hónappal az eksön elött), gondoltam szétszedem.. hátha csak elkoszolódott.

    Szétszedésről képek. 2009.06.27 A4Tech XL-750F Egér szétszedése
    (ahol életlen a görgő, nem hiba, magát a lézert, meg az IC-t fényképeztem.. nem láttam még ilyen cuccot..bár így utólag, csinálhattam volna több képet a kapcsolóról)

    Ahogy elnéztem, eléggé egybe cuccnak láttam az érzékelőt(kapcsolót), ezért nem bántottam, csak kapott egy jó adag kontaktisztító sprayt.

    Shad0w
    Te full szétszedted a kapcsolót? Kiforrasztottad, a fém keretet kihajtogattad, leszedted róla?

    Flame_
    (igy a képeken nem látok rajta semmi tipus számot)

    Szóval, spray, aztán összeszerelés.. szupi lett. Öröm és bododság.. :C ... mostanáig :O
    Eltelt két hónap.. a szitu ugyanaz ami volt.. megint össze vissza ugrál.. nem sok kellett, hogy össze ne törjem.. :(

    Lehet megint szétszedem, esetleg magát a kapcsolót is jobban,és adok neki..kár,hogy ezt így el....ták.. jó kis egér lenne egyébként....

Új hozzászólás Aktív témák