Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    Sziasztok , rettentően csalódott vagyok (főleg magamban ) egész délelőtt ráment erre a kis eredményre , win 8 alatt próbálkoztam , de sok időt vergődtem azzal , hogy menjen a vantage, egyáltalán , mert nem akart az istenért sem. aztán ujra kellett rakjak pár dolgot elindult . de a fene egye meg ha ht-t kikapcsoltam -10000gp pont egyből . Sokat kínlódtam vele , végül maradt a win11 de ez meg azért bosszant mert okés megy rendesen a cpu , viszont gpu ba nem tudom hozni azt az eredményt amit kellene , erre még rájön az is , hogy nem ártana egy ilyen remek kis kártyát is megmókolni , hogy a tdp limit ne korlátozzon , ez sem megy :W meg a kari kialakítása miatt nem tudom levizezni :W mert a vrm hűtő rész egybe van a hűtővel . No mind1 remek eredmény lett ez így is , csak ugye ha valaki ezeket a trükköket megoldja akkor még rengeteg pont benne marad.
    Asus strix 1070 gaming /gyári. procin víz 5,8ghz
    csak azért raktam be 2 képet , hogy prezentáljam 300mhz cpu órajel ami hozhatott volna némi gpu pontot megy a levesbe az os miatt . :W vagyis azért mert hülye vagyok hozzá .

    vga

Új hozzászólás Aktív témák