Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombor99

    csendes újonc

    2021 elején rendeltem az EMAG-ról egy "Full HD sport Kamera 1080p vízálló - sárga" megnevezésű terméket, nem igazán javasolom.
    Először gyanúsan csend volt, majd egyszer csak jött egy automatikus email, hogy értékeljem a rendelést ‒ milyen rendelést?? Ami még meg se jött?? Ezután rájuk írtam, hogy mi van, hát, nincs raktáron, de küldenek ‒ legalább lesz valami... Meg is jött, hasonlított arra, amit rendeltem, de szürke volt, "720p HD" felirattal, a valóságban viszont szerintem még azt sem érte el! Látószöge eléggé keskeny volt, színek feltűnően gyengék ‒ ilyen pici képszenzor volt benne, majdnem mint egy cukor szemcse ‒, az akkumulátor kemény ~15 másodpercet bírt töltés után, mire lekapcsolt! :Y Megreklamáltam, rendben, nem kellett visszaküldenem és ingyen küldtek egy cseredarabot. Ez már "vidám sajtsárga", "4K" felirattal, de szerintem olyan 720P körül lehet maximum, viszont 170° széles látószöget tud! :) A képminőséget kell állítgatni, mert alapból ilyen volt, videónál maximum ~17 percet tud venni egy fájlba (majd egy-két másodperc ugrással újat kezd), természetesen stabilizátor nincs, a microHDMI csatlakozó nem működik.
    Szóval, aki olcsó kamerát akar venni, az körültekintéssel tegye.

    Jó pap is holtig tanul. | Senki se tökéletes.

Új hozzászólás Aktív témák