Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz bigbadforty #30026 üzenetére

    "Kérdésem, hogy ez a szett jó PVE-re?"
    Nem jó. PvE-re elég sok setkombinációt lehet használni, de a DeadEye nem igazán ajánlott :( Sokkal hatékonyabb pl. egy 4-es Alpha Bridge + 2 kiegészítő.

  • velizare

    nagyúr

    válasz bigbadforty #30026 üzenetére

    nehéz most jó snipert csinálni. én pont tegnap kezdtem el bajlódni vele, és hát, ez nem egyszerű. vagy headshotra mész rá, vagy critre, mindkettő együtt nem fog menni. a crites egyszerűbb talán, felszórsz 4 deadeye-t, és reckless/barrett páncélt + valamit (technical backpack). nem kell bajlódnod a savage kesztyűvel, sőt, a fegyver is egyszerűbb, mert nem kell figyened a +headshot damage %-ra, sem a brutal talentre, elég a jó alapsebzés és a talentek, és stackeled a critical hit damage-ot, és még fejre sem kell céloznod hozzá, elég bárhol meg akárhol eltalálni. chc és headshot helyett stabilityt stackelj. tanulj meg a 8xos zoomos távcsővel lőni, mert az ad stabilityt.
    nem tudom, próbált-e már valaki deadeye-t az acog és a red dot, meg a nyílt irányzékokkal, de elvileg működnie kell velük is. nagy változás nem lesz iron sighttal :DDD, viszont ha van egy másodlagos slotba rakott félautomatád, akkor azzal gyakorlatilag közelre is használhatod a deadeye bónuszát. fejre céloznod továbbra sem kell, viszont ne felejts el közel hajolni (simán tab, mintha szkópot használnál). itt elképzelhető, hogy lesz reticle bloomod, akkor viszont accuracy mod/talent kell a fegyverre, az csökkenti.
    a másik megoldás, hogy nem használsz 4 deadeye-t, csak hármat, a maradék 3 helyre meg mehet reckless/barrett, savage kesztyű, meg technical backpack. ilyenkor a + headshot damage%ra mész rá, ebből elvileg nagyobb sebzést tudsz összehozni, viszont ahhoz el is kell találni. :)
    itt a fegyveren must have a brutal talent, nagy alapsebzés és nagy natív + headshot damage%. talentek közül is az olyan jó, ami az alapsebzést boostolja.
    ez az elmélet, aztán hogy ez mennyire válik majd be, talán jövőre meg tudom mondani.
    egyelőre alphabridge nagyobb dps, frontline (pajzsos) meg nagyobb móka.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák