Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • CSorBA

    őstag

    válasz jenko #4658 üzenetére

    Invitel nálam 2 éve ugyanezt csinálta telefoncsomaggal... Egy szót sem mondtak a hűségről, fél év után mikor le akartam mondani, akkor közölték velem, h. hát öö hűség van rajta. A legszebb az egészben, hogy nem is azzal beszéltek telon, aki nevén a vonal volt..

  • martonx

    veterán

    válasz jenko #4658 üzenetére

    Szerintem még semmi gond nincs.

    Nagymamámat is így palizták be a TELE2-től. Pusztán a telefonos szerződéskötés jogilag nem létezik.
    Viszont ettől kezdve ők úgy tekintenek rád, mintha leszerződtél volna velük.
    De ha jól tudom ez semmit nem jelent, amíg ki nem postáznak neked egy aláírandó papírt, vagy be nem fizeted az első számlát, vagy valami ilyesmi.

    Mert ugyebár ennyi erővel egy vicces vendégeddel is köthetnének szerződést a te nevedben, vagy a gyerekeddel, vagy bárkivel, aki Jenkónak adja ki magát a telefonba. :Y

    Én kérek elnézést!

  • LordVader80

    senior tag

    válasz jenko #4658 üzenetére

    Ejj, mindig mondom, hogy legalább ti ph-sok ne telefonos call centerrel intézzétek a dolgaitok, mikor itt vagyok és segítek :(((

    amit ajánlottak, az optimum csomag, nem start+, és valóban csomagváltás esetén 4900 ft/hó 1 év hűséggel. Új belépőknek ez a csomag 4490ft szintén 1 év hűséggel, ezt is jól tudod.

    igazából telefonon, ha belemész, akkor nem nagyon tudok mit tenni, mert ezek Pestről intézik az ilyeneket, mi sosem hívunk innen az irodából senkit ilyennel.
    Jogi dolgokról meg annyit, hogy ráutaló magatartást mutattál azzal, hogy igent mondtál (tehát nem fognak kiküldeni semilyen csomagmódosítást, hogy írd alá, elég nekik a telefon ---> nem vagyok jogi szakember, de ha ez elég nekik évek óta, kizártnak tartom, hogy jogilag ne lenne rendben :( ), DE előtte világosan tájékoztatni kellett volna téged a hűségidőről, nem pedig utána, miután rábólintottál. Ebbe lehet kapaszkodni, ha tényleg így volt.

    Viszont ha visszaszólsz az 1234-re, hogy kerestek ma csomagváltás miatt, és mégsem szeretnéd, akkor ma még időben vagy.

    ja a telefonról meg annyit, hogy azon keresik az előfizetőt, ami a rendszerbe rögzítve van, bármilyen adatváltozást köteles vagy bejelenteni, tehát ebbe nem kapaszkodhatsz sajnos :(

    [ Szerkesztve ]

    May The Force Be With You!

Aktív témák