Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Csapoati #46702 üzenetére

    96/100 mtsc :) nekem 990 Ft-ra jött ki. Ráadásul egyszer már megvettem D2D-ről évekkel ezelőtt, csak elodáztam a kijátszását. Aztán megvásárolták őket Gamefly-ék, ezt a kódot nem küldte ki. Írtam a supportnak, hogy minden kódot kiküld a rendszerük csak ezt nem. Válaszoltak, hogy legyek türelemmel, mert még nem régen történt a felvásárlás, megoldják és majd értesíteni fognak. Ez volt 2012 elején... nekem nem volt sűrgős, mert még mindig van egy csomó félbemaradt játékom amiket folytatnom kell - ilyen apróságok miatt nincs rájuk időm mint - L4D2, Portal 2, Company of Heroes 2, Battlefield 3 CS GO, CODOK szóval masszív multis játékok.

    Pár példa amiket félbehagytam, vagy el sem kezdtem...

    - Red Alert 3
    - Red Alert 3 Uprising
    - NFS
    - Dead Space 1 és 2
    - Mass Effect 1.2.3
    csak amik így eszembe jutottak... miközben COH első részében volt 1000 órám...

    A Half Life 2-t a napokban fejeztem be, pedig évek óta megvannak :D Most az Episode one-t nyüstölöm :)

    Csak ugye Bioshock 2 kapott Steamen vagy 60 acsit, hát mondom oké, akkor ezt is el kellene kezdeni játszani, de csak úgy lenne értelme, ha az első részen túl vagyok, mert gondolom van összefüggés köztük :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák