Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rjg

    őstag

    válasz bag53 #9780 üzenetére

    Nekem mindkettő van. Az AAWireless-szel kezdtem, még az indiegogo kampányuk alatt rendeltem. Működött, de nem volt olyan utam, hogy legalább egyszer ne szakadt volna meg a kapcsolat. Alex ajánlotta a Carlinkit-et, így adtam annak is egy esélyt, de ugyanaz a helyzet, így most másfél-két hónap után visszaálltam az
    AAWireless-re.
    Ehhez van külön app, aminek hibája, hogy hiába teszem az akkumulátornál nem korlátozott módban, mindig visszaáll az optimalizáltba. Ez telefon független hiba, Xiaomi, Sony és most Samsung alatt is jelentkezik. Az előnye, hogy az értesítési sávon látszik, hogy megy-e és onnan újra is lehet indítani a kapcsolódást.
    A Carlinkit-hez nincs saját app, plug and play módon működik. Ha nem az autóra van dugva, hanem külső tápra vagy powerbank-re, akkor egy webcímen, böngészőből lehet pár dolgot beállítani.
    Valószínűleg telefon és autó típus (én egy Kia eNiro-val használom) függvénye, hogy kinek melyik stabilabb, de az alap baj, hogy az Android Auto önmagában is egy megbízhatatlan és elég buta valami.

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák