Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shinnokina

    tag

    Szerintem ezek koncepciórajzok, és nem is hivatalosak. Kétlem, hogy a Huawei kiadna a kezéből egy hivatalos designrajzot... Találgatások mennek, és az se biztos, hogy tényleg 3 kamera lesz, egy rakás hasonló találgatás bizonyult légből kapottnak, amikor egy-egy telefon végül kijött. Az okostelefonok kamerájának fejlesztése szvsz véges dolog, egyszerűen ekkora házba nem lehet beleszuszakolni minden bánatot, amit a kedves user szeretne.... Egy tükörreflexes fényképezőgép (csak a váz!) pl. még a legmodernebb technológia mellett is óriás darab, de még egy silányabb hobbifényképezőgép is vastag. Valamit valamiért.... Nem értem ezt a kapálózást a mobiltelefonoknál a kamerával. Amiket a jelenlegi flagshipek tudnak kamera szempontjából, az egy átlag usernek több mint elég. Én p9-cel fotóztam nyaraláskor, isteni szép képeket lőttem vele nappal. Aki profi fotós, annak ott a profi felszerelése. Én azt szeretném, ha inkább az aksira figyelnének a fejlesztők, meg a gördülékenységre, az adatkommunikációra (lassan jönnek az 5G hálózatok), az NFC-re (egyre elterjedtebb a mobilfizetés) stb. Akadjunk már le a megapixelekről :D

    Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

Új hozzászólás Aktív témák