Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    Engem "elborzaszt" az, hogy emberek miképp tudnak túlsúllyal élni... Rajtam mikor a nehezék javarészt izom volt, már az idegesített az évek alatt, hogy kicsit aktívabb mozgáskor külön életet éltek, és nem volt kellemes azt a többletet cipelni, konkrétan zavart. Most a 175/80 azt mondanám, hogy nálam optimális, mindez emberi formába öntve, vegetáriánusként, abból is a legrosszabb fajtából való felállásban.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

  • orion1025

    őstag

    válasz UnA #43 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nem sok, sőt, még látványra ez is kevés nekem, bár ilyen téren telhetetlen vagyok, mert folyton "kicsinek" érzem magam, de képtelen vagyok már azt a pluszba felépített izomzatot cipelni, kinőttem abból a korszakból. Így kényelmes, annyi van rajtam, amennyi nem teher, meg van valami látványa is.

    Cathfaern:

    Például nem eszek semmi mozgó állatot, köztük halat sem. Nem eszek gyümölcsöt egyáltalán, zöldségből is nagyon keveset, tésztát meg gyakorlatilag nulla mennyiségben viszek be a szervezetembe. Tejtermék fronton a sajt és a vaj megy, tej nagyon ritkán. A maradék 99% meg fény formájában jut be :DDD

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

  • orion1025

    őstag

    válasz koxx #105 üzenetére

    Igen, sokan mondják, de nekem ez normális és megszokott két éves korom óta.

    UnA:

    Igazából jól is érzem magam, és sokaktól megkapom, hogy nem kevés erőm van. Kicsi gyerekként már egyedül szerelgettem a ROBI 56-os kapálógép motorját a hozzá való fűnyíró talpra, amit úgy cibáltam ki a tárolóból, mert nehezebb volt nálam össztömegben, de az árokban tologattam és nem hagytam nagyanyámra az ilyen jellegű munkákat a nyaralóban, mert sajnos nagyapám korán elment. Ahogy írtam, vega vagyok két éves korom óta, de mindig is volt szerencsére egy alap fizikumom, csak sajnos a látvánnyal nem voltam megelégedve, mert mindig véznának éreztem magam, közben pedig nem vagyok az. Középsuli után döntöttem el, hogy aktívan tömeget fogok növelni, mert képtelen voltam a 65 kilóról elmozdulni (na meg én voltam a legkisebb a "csapatban"), aztán ebből egy év alatt lett 84kg, ami idővel át lett alakítva javarészt izommá hosszú évek alatt, kínkeserves edzéssel, de gyötrelem volt azt a felesleges "látvány" terhet cipelnem, és erőben sem volt akkora a hatás, mint amit elképzelne az ember. Ahogy fogyni kezdtem, vagyis szálkásodni egy kicsit, úgy jött vissza az ősmagyar paraszterő mellé, addig csak egy illúzió volt, pedig nem szedtem semmit, a kezdeti fél évet leszámítva. Jelenleg nem érzem azt, hogy egy húsz kilóval nehezebb és izmosabb ember erősebb lenne nálam, no meg a "gyakorlat" is ezt mutatja :DDD Most sem emelek meg edzés közben akkora súlyokat mint más hasonló kaliberű ember, de mégis fejlődök, illetve régen is elég harapósan sikerült mindenféle lótúró nélkül, illetve szar táplálkozás mellett is. Én azt képtelen vagyok megérteni, hogy miért jó valakinek ha egy hegy, pedig mindig is az volt a célom, hogy monstrum legyek, de soha többé nem akarok erről a "méretről" elmozdulni.

    Cathfaern:

    Sokan kérdezik, de javarészt szénhidrátot. Az alap kaja nálam a krumpli, rizs, spenót, de a mai napig hetekig tudnám ugyanazt enni. Az egyik barátnőm ezért dobott ki, mert képtelen volt megérteni, hogy hetekig képes vagyok ugyanazt megenni, de számára ez egy trauma volt, ezért repültem ;]

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák