Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Legyes #35 üzenetére

    Szerintem ne is probalj mast venni, mint amiben hiszel :D

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • tamasas0913

    tag

    válasz Legyes #35 üzenetére

    Gigabyte 1050Ti-ből melyiket vetted? Winforce, Winforce OC, D5, G1 Gaming?
    Mert a G1 Gamingnek sem hangja, sem nem melegszik sem semmi fura dolgot nem csinál csak működik úgy ahogy kell... Tavaly ősz óta használom és szerencsére nem tapasztalok semmi problémát vele kapcsolatban.
    Bár érdekes, nálam volt több mint 1 évig egy XFX Double Dissipation 4GB-os RX460... Na az kapta az ívet. Azzal sem volt semmi bajom, pedig azt megrángattam szépen...

    A többi részre a hozzászólásodban annyit reagálnék, hogy fura amiket írsz..
    Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a G1 Gaminggel kapcsolatban. Jó a driverezés, a gyári tuningprogramja olyan fapados, hogy egy amőba is tudja tuningolni vagy finomhangolni a kártyát.
    Nekem pont az AMD programjával voltak gondjaim.. Nem jegyezte meg a beállitásokat. Visszaállt alapra se szó se beszéd...
    Hozzáteszem... Radeon 9200SE óta nekem is AMD kártyáim voltak, de felüdülés volt váltani NV-re... Majd valamikor azért még visszamegyek AMD-re, de ahhoz olyan kártyát kéne csinálniuk amiért érdemes is visszaváltanom... Jelenleg nincs és ki tudja mikor lesz megint olyan ami számomra megfelelne...
    GTX1050Ti szint kéne AMD-ben... De nincs.. :(

    [ Szerkesztve ]

    Mate 10 Pro

Új hozzászólás Aktív témák