Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meggyi001

    veterán

    válasz #40993792 #2222 üzenetére

    Ha megengeded, és lehet hogy tévedek, egy nagyon kicsit, tényleg csak egy hangyányit vitatkoznék ezzel. Bár szinte 100%, hogy kompatibilis az S4 fülese az LG-vel, azért akadnak/akadhatnak gondok némely esetekben. Ezen gondok az omtp/ctia bekötés miatt vannak. Hiába gyártanak már szinte mindent Kínában, sokszor találkoztam olyan esettel, hogy az lg minőségi gyári fülese nem jó egy kínai telefonhoz, vagyis csak úgy szól szépen:

    - ha nem teljesen dugom be
    - vagy zene közben nyomom a hívásfelvevő gombot

    Konkrétan 3 telefon is az eszembe jut, ami ezeket produkálta: Akai Glory G3, Mijue M7, Zte 967s....
    De emlékszem még Htc, Xperia, és iPhone kompatibilitási problémákra is különböző fülesekkel.... hát röviden ezt akartam hozzá tenni :D

    Bővebben erről pl itt: [link] Lehet hozzá kapni adapter is, hogy jó legyen vele az adott füles: [link], lakótársam kénytelen volt venni egyet, mert adtam neki ajándékba egy lg fülest (és mindenáron meg akarta tartani, annyira jól szólt), és csak úgy szólt szépen, ha nyomta a hívásfelvevő gombot, meg utána az átalakítóval... esetleg még itt írnak róla pár szót, akit érdekel...

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák