Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Lacccca87 #41 üzenetére

    Reboot nálam is hamar halott lett, csak azért hogy 1-2 játékkal játszhassak nem akartam mindig rebootolni winbe, hamar le is töröltem bootcampet... No meg nem hogy jobban fognak futni a játékok, hanem rosszabbul, mert opengl nem támogat mindent amit dx, no meg fejlesztők sem optimalizáltak rá annyira, arról nem is beszélve hogy egyelőre kevesebb a játékfelhozatal is... Persze lehet hogy pár év múlva közel azonos mennyiségű játék jelenik meg, akár az is hogy optimalizáltabb lesz, ha steamos befut, de erre nem alapoznék... 2014ben inkább csak hátránya mint előnye van, s hosszú távon max a hátrányát tudja ledolgozni, mire ebből valós plusz érték lenne az nem 2-3 év... ez max azoknak jó akik nem értenek semennyire sem winhez s update-elni, drivereket feltenni se tudnak, meg játék beállításait jól belőni, de nekik meg továbbra is ott a konzol, ami jobb teljesítményt nyújt adott pénzért, biztos hogy 5-6 év múlva is támogatott lesz, van rá egy valag exclusive cím stb. Ha valaki főleg fps, rts, mmo-t nyom, annak lehet esetleg jó, de arra meg inkább már egér+bill, meg azért nem egy nagy művészet egy pct belőni, de akkor legyenek ők a célközönség, nem hiszem hogy ez nagy piac lenne, de Valve biztos jobban látja a piacot mint én, mindenesetre nekem nem tűnik nagy dobásnak... Aztán lehet 5-10 év múlva hatalmasra növi ki magát...

Új hozzászólás Aktív témák