Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    Jónak tűnnek, de azoktól az oldalgomboktól már most kiráz a hideg.. Aztán lehet, egyedül vagyok ezzel. Tévedni arany :)

  • #10691584

    törölt tag

    válasz 04ahgy #15 üzenetére

    Úgy hallottam, a szabadkőművesek részéről is nagy érdeklődésre számítanak

  • #10691584

    törölt tag

    válasz SunMount3r #18 üzenetére

    Ez olyannyira szubjektív, hogy szó nincs rá. Függ a kézmérettől, attól, hogy valaki milyen (méretű/súlyú/formájú stb) egéren "szocializálódott", hogy van e összehasonlítási alapja (hány egér fordult meg a kezében ÚGY, hogy hosszabb/rövidebb ideig használta is) és még lehetne sorolni. A Logi MX5xx-G4/5xx sorozat pl. meglepően sok embernek bejön, holot eléggé nagy és nehéz egerekről beszélünk (Az MX500-ban még plusz súly is volt az egér seggében) De pl. én csak "bemelegítésnek" használok ilyen batár egereket 15-20percig, pedig nincs kicsi kezem. Mert utána a többi (kisebb/könnyebb) egerem pillekönnyűnek tűnik és valahogy jobban megy a célzás (mondjuk így is noobáma vagyok :DDD )

    Amúgy nekem van egy elméletem ezekről az egerekről, amiket mostanság kitol a gépsor. A karácsonyfadísz kínai "csodákat" nem számítva, még a "konzervatívabb" gyártók is beálltak az agyondizájnolt, agyonkomplikált fősodorba. Leszámítva, hogy némelyikben a szenzor, meg a többi részegység tényleg kiváló, a burkolatuk egyre vadabb, persze nem mindnek (és néha felüti fejét némelyikben használható újítás is) Szerintem azért csinálják, mert van ugye a gémer kiscsávó. Aki nekiesik valami (így is aimhelperezett) újgenerációs gémnek. És hamar rácsobban, hogy mekkora láma, meg valamit azért teljesíteni is kéne, dehát ahhoz jóval többet kellene gyakorolnia, vagy egyáltalán több időt szánnia a játékra, de akkor mi lesz a f@szbúkkal addig? Leül a játék elé, ronggyá lövik nála kevésbé lámábbak és valahogy kompenzálni kell a frusztrációt. Ott villog neki az egér, meg húdemenő, áramvonalas, és naagy. Ráadásul belekerült vagy 20k-ba. Az új egereket (bármennyire is drágák) manapság úgy és olyanra sz@rják manapság a gyárak, mint a téglát, a régieknek a nyomába sem ér tartósságban (hol vannak már a 6-8-10 éveket khm.. "intenzív használat" mellett, lazán kibíró egerek, mint wmo, mx518, razerDAv2 pölö?) Tehát ha 2 évig kihúzzák probléma mentesen, akkor már összeteheted a kezed. Ergo a germán,a svéd, holland, vagy usák kiccsávó (vagy a faterja) vesz egy kisebb szatyornyi egeret 8-10 év alatt. Ezeknek viszont valamit mutatni is kell a pénzükért ugye és itt jön képbe a harácsonyfadísz és/vagy dizájnelem hegyek. Mert a gyerök azt hiszi, az új egércsodától majd minnyá egyből fejbeköpüli CS:GO-ban a főnoobot, hisz "a jobb egér is egy esély" :D

    Időközben meg viccesmód kiadnak logiék g100s-eket alap dizájnal potom áron kiváló szenzorral, de azokból nem folyik be annyi profit (gondolom; mondjuk túl azon, hogy kiváló a szenzora, kb. minden sz@r minőségű azon az egéren) Ha ezek a kölkök elmennének egy egy komolyabb bajnokságra, lesápadnának attól, hogy a világbajnokok milyen egereket használnak és mikkel lőnek össze olykor szép összegeket.

    EZEN pl. a dobogó első helyezettje egy sima mezei WMO1.1-el fragelt olyanokat, hogy embertelen, a második meg egy 2009-es kinzu v1-el pakolta vissza magát a döntőbe (losers bracketből) és haladt fej fej mellett a végleges győztessel 9 rájátszással úgy, hogy gyakorlatilag történelmet írtak :K

Új hozzászólás Aktív témák