Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • udvari

    tag

    válasz guest #33 üzenetére

    hm a stilusom olyan amilyen de te meg mitől vagyt olyan biztos hogy az alaplap a bugos ?????

    belepróbáltad ugynazt a hardvert más lapba vagy csak huzogatod az orrod ha valaki arra merészel következteteni hiogy sok lama vett ilyen lapot mert olcso !

    mert én az ocworkbenchen azt latom azok is ilyent vettek akik sose szereltek gépet stb meg egy win98-at sem tud felrakni ill biost se tud updatalni stb stb stb.

    odaírtam barátom hogy nem bántásként mondom ha mellre szívtad úgy köll neked.

    Én fenntartom ha idehozod a gépet és ha én lövöm be 100% san fog műxeni hiba nélkül.

    apropó a memtest2,86 prg hiba nélkül fut ?

    mert az igaz ha bizomyos ram bizonyos rev alaplapba bizonyos processzorral nem kóser de nem kóser a via meg az amd chipsetben sem !

    tehát én addig nem használok gépet amíg be nem lövöm és ugyi az ecs laphoz minden info ill szerviz megvan hogy hibátlanul és stabilna fusson a többiek pedig ott tartanak ha a hiba létezik nem is tudják orvosolni

    pá :DDD

  • BiP

    nagyúr

    válasz guest #33 üzenetére

    Szamomra azert volt kerdes, mert ha jol emlekszem az IWill XP333-as (Alimagik C1) csak szinkronban,tehat csak 166/166-ban tudja a 166-as mem-et kihasznalni. Emiatt kerdesem arra iranyult,hogy a Sis745-ben is csak tuningolt fsb lehet kihasznalni teljesen a DDR333-as memoriat, vagy a jelenleg hivatalos 133-as fsbvel is mehet 166-on a memoria.

Aktív témák